Categories
Bez kategorii

Jedzenie

włoska pizza

Jedzenia z pieca

Mówi się, że kto raz spróbuje oryginalnej włoskiej pizzy z opalanego drewnem pieca, innej już jeść nie zechce. Nasza pizza jest miękka a zarazem apetycznie chrupiąca na brzegach, lekka i cienka, w niczym nie przypomina powszechnie serwowanego nadmuchiwanego placka.

Wkładamy wiele serca i umiejętności w komponowanie zgodnie z włoską recepturą śródziemnomorskich smaków, bazujemy na wysokiej jakości oryginalnych składnikach.

Piec opalany jest specjalnie wyselekcjonowanym drewnem, o odpowiednim stopniu wilgotności. leżakowanym od ścięcia co najmniej 16 miesięcy. Zapewnia to prawidłową pracę pieca i odpowiednią temperaturę pieczenia.

Nasze potrawy

Nasze potrawy przygotowywane są ze sprowadzanych specjalnie z Włoch, oryginalnych produktów na bazie tradycyjnych receptur. Dbając o wysoką jakość naszych dań łączymy pasję kulinarną z troską o zadowolenie naszych gości.

Przygotowywany przez nas według tradycyjnych przepisów makaron jest ucztą nie tylko dla podniebienia ale i dla oka. Wyjątkowe smaki i różnorodność kształtów sprawiają, że każdy wielbiciel pasty znajdzie tu coś dla siebie.

pizza z pieca